Ankara Sincan Halı Yıkama Aşamaları

ankara sincan halı yıkama aşamaları
Sincan halı yıkama aşamaları genel anlam itibarıyla bakıldığında, ilk halı yıkama aşamaları halıların cinslerine göre ayrılmasıdır. Bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Önemli bir işlemdir. Cinsleri farklı halılar bir araya getirilirse yıkama esnasında bu halılar zarar görebilir. Bu nedenle halılar ayrılırken yapılarına dikkat edilmelidir. İkinci Sincan halı yıkama aşamaları, toz alma işidir. Tozlu halıların yıkamadan önce tozlarının alınması işlemidir. Bu işlem ya toz alma makinalarıyla yada havuz sistemleriyle yapılabilmektedir.

Üçüncü halı yıkama aşamaları halının yıkanmasıdır. Halı yıkama işlemi 2 şekilde yapılmaktadır. Bunlardan birincisi meç denilen manuel halı yıkama makinalarıyla yapılmaktadır. Diğeri ise otomatik halı yıkama makinalarıyla yapılan işlemlerdir. Otomatik halı yıkama makinalarında bir çok çeşidi bulunmaktadır. Sincan halı yıkama fabrikamızda kullandığımız makina sistemi çift taraflı yıkayan otomatik halı yıkama makinasıdır.

Dördüncü Ankara Sincan halı yıkama aşamalarına bakıldığında, durulama işlemidir. Bu işlem, halının canlı renklerde çıkması için çok önemlidir. Durulama işlemi gereklerine bakıldığında. İyi bir durulama, temiz ve bol su ile yapılmalıdır. Durulanan halıda şampuan kalıntısı kalmamalıdır. Aksi takdirde halı mat çıkabilir.

Beşinci Sincan halı yıkama aşamaları halının kurutulması işidir. Kurutma da iki şekilde yapılabilmektedir. Birincisi tamamen doğal yollarla, dış ortamda veya kapalı ortamda güneş ısısıyla yapılır. Diğer kurutma yöntemi ise, kapalı ortamların çeşitli ısıtıcılarla sıcaklığın artırılması esasına dayanır. Kurutmada önemli olan halıda su kalmamasıdır. Yoksa halıda rutubet oluşacak buda halının küflenmesine sebebiyet verecektir.

Altıncı halı yıkama aşamaları hav alma ve son kontrol işlemidir. Yıkama sonrası oluşabilen tozlar ve iplik kalıntıları bu kısımda fırçalanarak giderilir. Bu kısım halı yıkamanın sondan bir önceki aşaması olup en önemli aşamasıdır. Gerektiği takdirde, temiz olmamış halılar bu kısımdan tekrar yıkama bölümüne gönderilebilir. Son Sincan halı yıkama aşamaları ise paketleme ve parfümlemedir. Son aşaması da bitmiş olan halılar teslimatı gerçekleştirilmek üzere yola çıkarlar.

2548 Okunma

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama
Firmamız Sincan halı yıkama uzunca bir zamandan beri Sincan merkez ve yakınında bulunan Etimesgut ve Elvankent bölgelerinde de halı yıkama hizmetleri sunmakta olan bir fabrikadır. Sincan halı yıkama olarak öncelikli amacımız kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet bölgelerimizi daha da artırmak.

Tabi ki bu artış da ki hızın, en belirgin sebebinin de müşteriyi memnun etmek olduğunun bilincindeyiz. Elbette ki, biz herhangi bir ürün satmıyoruz. Bizim işim hizmet sektöründe. Bu yüzden müşteri memnuniyeti çok çok önemli. Sincan halı yıkama olarak, hakkımızda en iyisini duymak için sürekli çalışıyoruz. Çalışmalarımızı da teknolojik halı yıkama makinalarıyla da destekliyoruz. Sincan Halı Yıkama - m² si Sadece 2.5 TL dir. Siz değerli müşterilerimizi Sincan halı yıkama ya bekliyoruz...

Sincan Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri

Sincan Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri
Sincan halı yıkama, otomatik halı yıkama makinesiyle Sincan bölgesinde dünden bu güne yaz kış hizmet sunmakta. Sincan halı yıkama Sincan'da olduğu gibi aynı zamanda da Fatih halı yıkama Törekent'te Törekent halı yıkama, Yenikent'te Yenikent halı yıkama olarak, kaliteli hizmet sunmaktadır. Sincan halı yıkama ekipmanları arasında yer alan yorgan battaniye yıkama makinesiyle de hijyenik yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerini de gerçekleştirmekte. Ankara Sincan Halı Yıkama hizmet bölgeleri: Etimesgut halı yıkama - Törekent halı yıkama - Yenikent halı yıkama - Elvankent halı yıkama. Halı Yıkama Sincan bölgesinde hızlı bir gelişim gösteren bir alandır. Halı yıkamanın Sincan da bu kadar gelişmesinde en büyük etken, elbette ki halı yıkama ihtiyacının artışı. Halı yıkama fiyatlarına bakıldığında gayet makul fiyatlarla karşılaşılmakta. Örneğin en sık karşılaşılan makine halıları birim fiyatı 2,5 tl.

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama
Sincan garantili halı yıkama fabrikamız hem ucuz halı yıkama hem kaliteli halı yıkama aynı zamanda da güvenli halı yıkama merkezi olarak da göze çarpmaktadır. Sincan en güvenilir halı yıkama olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Temiz halı yıkama yapmak için profesyonel halı yıkama fabrikası olmak gerekir. Halı yıkama işinde, tam otomatik halı yıkama makinaları sektörün büyümesinde önemli bir yer tutar. Hijyenik halı yıkama için bir çok halı yıkama aşaması vardır. Bir çok halı yıkama fabrikaları koltuk yıkama kanepe yıkama ve oturma grubu yıkama ayrıca yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama işlemlerinde de faaliyet göstermektedir. Tel: 226 30 29. Sincan halı yıkama, özellikle el dokuma halısı diye tabir edilen, ısparta, shaggy (şagi), milas, nepal, bünyan, ipek, çin, hereke, yağcıbedir ve el dokuma kilimler olmak üzere, makina halılarından ayrı bir yıkama gerektiren bu tür halıları özel bir yıkamaya tabi tutar.

Sincan Halı Koltuk Yıkama

Sincan Halı Koltuk Yıkama
Sincan halı yıkama, halı yıkama da gösterdiği uzmanlığı, koltuk yıkama sektöründe de sürdürüyor. Zaman içinde nasıl halılarımız kirleniyorsa, belirli zaman aralıklarında yıkattırılması gerekiyorsa, aynı şekilde koltukların ve kanepelerimizin de yıkanıp temizlenmesi gerekir. Koltuk yıkamak, halı yıkamak kadar olmasa da epeyce zahmetli bir işlemler bütünüdür. Sincan koltuk yıkama firmamız her çeşit koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak sizleri bu zahmet verici işlemden kurtarıyor. Koltuk temizleme için sadece koltuk silme işlemi yeterli değildir. Sincan koltuk yıkama olarak koltuklarınızı özenle yıkıyor ve temiz bir ortam sağlamaya çalışıyoruz.