Sincan Halı Yıkama Aşamaları

sincan halı yıkama aşamaları
Sincan halı yıkama olarak, halı yıkama aşamalarını şöyle özetleyebiliriz.

Sincan Halı Yıkama Aşamaları Ayırma

Öncelikli olarak, halı yıkama da ilk yapılacak işlem, yıkanacak halıların cinsine göre ayrılma işlemidir. Burada dikkat edilecek husus, farklı yapıdaki halıların bir araya gelmemesidir. Çünkü birisi için uygun olan halı yıkama şampuanı diğeri için zarar verici olabilir. Bu sakıncaları ortadan kaldırmak için, halıların türlerine göre ayrılması şarttır.

Sincan Halı Yıkama

Ayrılma işlemiyle gruplandırılan halılar, kirlerin yumuşatılması amacıyla şampuanlı havuzda bir süre bekletilir. Burada ki amaç yıkamaya ön hazırlık olacak halının deterjanlı suda kirlerinin yumuşamasıdır. Ön hazırlığı yapılan halılar artık yıkanmaya hazır durumdadır. Bu aşamadan sonra halılar, halı yıkama makinasıyla yıkanırlar. Yıkama işleminde iki tip halı yıkama makinası kullanılır. Genelde hassas halılar diye de tabir ettiğimiz el dokuma halılar manuel makinalarda, makina halısı diye bilinen halılarda otomatik halı yıkama makinalarında yıkanırlar. Temel amaç halının en temiz olacak şekilde yıkanarak hijyeninin sağlanmasıdır.

Sincan Halı Yıkama Aşamaları Durulama

Yıkama işlemi gerçekleştirilmiş halılar durulanmak için hazırdır. Durulama bilindiği üzere su ile yapılır. Bu aşamada da dikkat edilecek husus durulama için kullanılan suyun temiz ve bol miktarda olmasıdır. Ancak bu şekilde halı tam olarak durulanmış olacaktır.

Sincan Halı Yıkama Aşamaları Kurutma

Artık halımız yıkanmış ve durulanmıştır. Bundan sonra halının kuruması gerekmektedir. Kurutma işlemi yazın açık havada, kışın ise kurutma odalarında gerçekleştirilir. Kurutma işlemi son derece önemlidir. Halının tam olarak kurutulması şarttır.

Sincan Halı Yıkama Aşamaları Son Kontroller

Kuruyan halılar son kontrolleri yapılamak üzere incelemeye alınırlar. İnceleme esnasında lekeler varsa leke çözücüler yardımıyla temizlenirler. Ayrıca halılar bu kısımda fırçalanarak üzerlerindeki yıkama artıkları giderilir.

Sincan Halı Yıkama Aşamaları Paketleme

Artık en son aşamaya geçilebilir. Son aşama da halının güzel kokularla parfümlenerek paketlenmesidir. Paketleme de kullanılan ambalajlar sadece taşıma amaçlıdır. Kesinlikle uzun süreler halılar içerisinde bekletilmemelidir.

Sincan halı yıkama aşamalarını kısaca bu şekilde anlatabiliriz. Halı yıkama aşamaları son derece özen isteyen aşamalardır. Sincan halı yıkama bu aşamalara uyulmasını tavsiye eder.

2515 Okunma

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama
Firmamız Sincan halı yıkama uzunca bir zamandan beri Sincan merkez ve yakınında bulunan Etimesgut ve Elvankent bölgelerinde de halı yıkama hizmetleri sunmakta olan bir fabrikadır. Sincan halı yıkama olarak öncelikli amacımız kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet bölgelerimizi daha da artırmak.

Tabi ki bu artış da ki hızın, en belirgin sebebinin de müşteriyi memnun etmek olduğunun bilincindeyiz. Elbette ki, biz herhangi bir ürün satmıyoruz. Bizim işim hizmet sektöründe. Bu yüzden müşteri memnuniyeti çok çok önemli. Sincan halı yıkama olarak, hakkımızda en iyisini duymak için sürekli çalışıyoruz. Çalışmalarımızı da teknolojik halı yıkama makinalarıyla da destekliyoruz. Sincan Halı Yıkama - m² si Sadece 2.5 TL dir. Siz değerli müşterilerimizi Sincan halı yıkama ya bekliyoruz...

Sincan Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri

Sincan Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri
Sincan halı yıkama, otomatik halı yıkama makinesiyle Sincan bölgesinde dünden bu güne yaz kış hizmet sunmakta. Sincan halı yıkama Sincan'da olduğu gibi aynı zamanda da Fatih halı yıkama Törekent'te Törekent halı yıkama, Yenikent'te Yenikent halı yıkama olarak, kaliteli hizmet sunmaktadır. Sincan halı yıkama ekipmanları arasında yer alan yorgan battaniye yıkama makinesiyle de hijyenik yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerini de gerçekleştirmekte. Ankara Sincan Halı Yıkama hizmet bölgeleri: Etimesgut halı yıkama - Törekent halı yıkama - Yenikent halı yıkama - Elvankent halı yıkama. Halı Yıkama Sincan bölgesinde hızlı bir gelişim gösteren bir alandır. Halı yıkamanın Sincan da bu kadar gelişmesinde en büyük etken, elbette ki halı yıkama ihtiyacının artışı. Halı yıkama fiyatlarına bakıldığında gayet makul fiyatlarla karşılaşılmakta. Örneğin en sık karşılaşılan makine halıları birim fiyatı 2,5 tl.

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama
Sincan garantili halı yıkama fabrikamız hem ucuz halı yıkama hem kaliteli halı yıkama aynı zamanda da güvenli halı yıkama merkezi olarak da göze çarpmaktadır. Sincan en güvenilir halı yıkama olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Temiz halı yıkama yapmak için profesyonel halı yıkama fabrikası olmak gerekir. Halı yıkama işinde, tam otomatik halı yıkama makinaları sektörün büyümesinde önemli bir yer tutar. Hijyenik halı yıkama için bir çok halı yıkama aşaması vardır. Bir çok halı yıkama fabrikaları koltuk yıkama kanepe yıkama ve oturma grubu yıkama ayrıca yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama işlemlerinde de faaliyet göstermektedir. Tel: 226 30 29. Sincan halı yıkama, özellikle el dokuma halısı diye tabir edilen, ısparta, shaggy (şagi), milas, nepal, bünyan, ipek, çin, hereke, yağcıbedir ve el dokuma kilimler olmak üzere, makina halılarından ayrı bir yıkama gerektiren bu tür halıları özel bir yıkamaya tabi tutar.

Sincan Halı Koltuk Yıkama

Sincan Halı Koltuk Yıkama
Sincan halı yıkama, halı yıkama da gösterdiği uzmanlığı, koltuk yıkama sektöründe de sürdürüyor. Zaman içinde nasıl halılarımız kirleniyorsa, belirli zaman aralıklarında yıkattırılması gerekiyorsa, aynı şekilde koltukların ve kanepelerimizin de yıkanıp temizlenmesi gerekir. Koltuk yıkamak, halı yıkamak kadar olmasa da epeyce zahmetli bir işlemler bütünüdür. Sincan koltuk yıkama firmamız her çeşit koltuk ve kanepelerinizi yerinde yıkayarak sizleri bu zahmet verici işlemden kurtarıyor. Koltuk temizleme için sadece koltuk silme işlemi yeterli değildir. Sincan koltuk yıkama olarak koltuklarınızı özenle yıkıyor ve temiz bir ortam sağlamaya çalışıyoruz.